ODKAZY

 

Partnerské weby:

Drátěný program ROKOF
- V nabídce drátěné výsuvné koše přímo od předního výrobce VIBO. Kvalita drátěných košů s montáží na bočnice korpusu - různé výšky a hloubky korpusu skříněk. Nábytkové kování ROKOF.


Katalog nábytkové kování
- Katalog firem, odkazů a kontaktů - prezentace výrobců, obchodníků, dodavatelů z oblasti kování na nábytek.


Apostila, superlegalizace
- Vyšší ověření listin, ověření dokumentů apostilou. Superlegalizací se ověřeují úřední dokumenty, jako jsou oddací listy, rodné listy, výpisy z obchodního rejstříku, výpisy z rejstříku trestů, plné moci, rozsudky a diplomy.


Kalhotkové pleny all in one
- Kvalitní kalhotkové pleny se zapínáním na suchý zip. Látkové pleny jsou ekologické a neobsahují chemické látky jako je chlór (používaný k bělení jednorázovek), těžké kovy, dioxiny a jiné.


Soudní překlady a tlumočení ITC Jan Žižka
- Soudně ověřené překlady (právní překlady) jsou vypracované notářské dokumenty spojené osobní pečetí překladatele (pečetním provázkem). K soudně ověřenému dokumentu se přikládá ověřující listina, tzv. tlumočnická doložka


Orgelteile, Varhanní díly
- Firma Daniel König Orgelteile patří k nejvýznamnějším tuzemským výrobcům a obchoníkům s varhanními díly. Pro potřeby varhanářů dodáváme cínové píšťaly, míšky, platíčky a krožky, membrány aj. V nabídce nové, hotové varhanní díly, použité varhany.


Překlady a tlumočení ITC Jan Žižka
- překlady do všech světových jazyků s možností vyššího ověření listin (apostila, superlegalizace). Možnost simultánního tlumočení. Ceny překladů a tlumočení jsme srazili na minimum